Do dyspozycji masz aż cztery rodzaje projektu. Każdy rodzaj różni się przede wszystkim przeznaczeniem. Do większości badań będzie Ci potrzebna klasyczna ankieta. Jeżeli chcesz przeprowadzić test wiedzy, test diagnostyczny lub test psychologiczny wybierz Test. Natomiast jeżeli chcesz dotrzeć z badaniem do  użytkowników swojej strony internetowej gorąco polecamy Widget.

Ankieta / Formularz

Ankieta jest klasycznym badaniem opinii zwykle na temat jakiegoś zagadnienia. Uzyskane dzięki ankiecie wyniki zbiorcze z udzielonych odpowiedzi prezentowane są w ujęciu liczbowym i procentowym. Jeżeli nie jesteś pewien co wybrać to wybierz ankietę. Sprawdza się w 95% zastosowań.

Test wiedzy / Ocena

Test to ankieta z możliwością przypisania punktów do określonych odpowiedzi. Na podstawie uzyskanej ilości punktów obliczany jest wynik końcowy. Jest to technika mająca zastosowanie głównie w ocenach pracowniczych dla działów HR, kwestionariuszach pomiaru cech osobowości czy przy innego rodzaju ewaluacji. Dodatkowo w tym rodzaju badania możesz zdefiniować mierzone kategorie (cechy) a następnie zdefiniować odpowiednią interpretację wyników, która będzie wynikiem całego badania.

Widget na stronę internetową

Widget na stronę WWW to mało inwazyjna forma ankiety widoczna na Twojej stronie WWW. Widget może się pojawić w dowolnie zdefiniowanym momencie. Zawsze będzie zawierał tylko i wyłącznie jedno pytanie, aby nie zajmować zbyt wiele miejsca na ekranie. Jeżeli będziesz chciał rozwinąć tematykę badania rozpoczętą w widgecie, możesz kontynuować badania w pełnym badaniu ankietowym. Badanie wyświetli się w nowej karcie przeglądarki lub na warstwie zasłaniającej stronę internetową.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?