Identyfikacja respondentów

 - najprościej mówiąc, powiązanie konkretnego wypełnienia  konkretnym respondentem.
Zaznaczenie tej opcji WYŁĄCZONA spowoduje, że identyfikacja wypełnienia na podstawie tokenu respondenta nie będzie możliwa. 

Token

  • token to inaczej kod dostępu. 

Nie oznacza to wcale, że respondent musi wpisywać kod dostępu do ankiety.
Jeżeli zaznaczysz opcję Bezpieczeństwa na najwyższym poziomie  i będziesz wysyłał zaproszenia do badania z naszej aplikacji, to tokeny będą "wszywane" w link i respondent nic nie będzie musiał wpisywać. Token zostanie automatycznie wygenerowany, umieszczony w linku i aktywowany po kliknięciu przez respondenta w unikalny link z zaproszenia do badania.

Token jednorazowego użytku oznacza, że po wejściu na już wypełnioną ankietę pojawi się informacja, że token został wykorzystany.


Token wielokrotnego użytku oznacza, że po wejściu na już wypełnioną ankietę, wypełniający będzie miał możliwość zmiany swoich odpowiedzi.

Tokenom można przyznać termin ważności.
Należy w tym celu zaznaczyć opcję:
 

Najwyższy poziom zabezpieczeń

  • Jest to poziom zabezpieczeń, który pozwala na Identyfikację respondentów.

Przy najwyższym poziomie zabezpieczeń każdy respondent otrzymuje unikalny link do badania, a każdy z linków jest zabezpieczony Tokenem.
Jeżeli chcesz, żeby nikt niepowołany nie wypełniał Twojej ankiety to jest to poziom zabezpieczeń, który powinieneś ustawić.

Przy ustawieniu najwyższego poziomu zabezpieczeń mogą Państwo identyfikować respondentów lub też zezwolić na anonimowe wypełnianie ankiety.

Wysoki poziom zabezpieczeń

  •  Ankieta dostępna tylko po wpisaniu hasła. To samo hasło dla wszystkich.

Średni poziom zabezpieczeń

- Ankieta dostępna jest bezpośrednio z linku, który jest dla wszystkich uczestników taki sam.


Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?