Aktualizacja 21.02.2018

⭐️Nowe tabele krzyżowe — zawierają wykresy oraz całkiem nowy wygląd. Dodatkowo, możesz teraz zapisywać gotowe tabele krzyżowe, nazywać je i łatwo do nich wracać wybierając je z listy. Tabelę krzyżową możesz dodać od teraz również do raportu PDF/Online. Gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcji.

⭐️Wyszukiwanie w pytaniu typu lista — aby ułatwić respondentom odnalezienie właściwej odpowiedzi w pytaniu typu lista wystarczy, że responent zacznie wpisywać odpowiedź w pytaniu a właściwa odpowiedź pojawi się w polu wyboru.

⭐️Dystrubucja własna  zakładka Dystrybucja offline (wydruk tokenów) zmieniła swoją nazwę na Dystrybucja własna.

Wprowadziliśmy także poprawki błędów zgłoszonych przez klientów oraz liczne optymalizacje. 

Aktualizacja 22.01.2018

⭐️Dostosowanie aplikacji do WCAG2.0

Wprowadziliśmy poprawki błędów oraz liczne optymalizacje.

Aktualizacja 08.01.2018

⭐️Nowe raporty HTML i PDF w raportach cyklicznych -  nowe raporty z zakładki Raporty są już dostępne jako raporty cykliczne.
Teraz nie musisz już pamiętać o tym, żeby wygenerować nowy raport, możesz ustawić w wybranych przez siebie interwałach, generowanie raportu.
 
Wprowadziliśmy poprawki błędów oraz liczne optymalizacje.

Aktualizacja 19.12.2017

⭐️Nowy typ pytania! Pytanie typu ocena - coraz częściej w życiu codziennym napotykamy na systemy oceniania, np. za pomocą gwiazdek, serduszek bądź kciuków. Idąc z duchem czasu prezentujemy nowy typ pytania — Ocena. Wystarczy wpisać pytanie które chcesz zadać, wybrać zakres skali i symbol, który wyświetli się w ankiecie (gwiazdka, serce, kciuk, uśmiech). Możesz również stworzyć macierz ocen i poddać ocenie kilka składowych pytania. Nasz system automatycznie policzy średnią w wynikach zbiorczych. Zerknij na krótką, przykładową ankietę i sprawdź jak to działa.

⭐️Możliwość kopiowania skórek - możesz łatwo skopiować stworzoną przez siebie skórkę i dokonać potrzebnych modyfikacji a także skopiować gotowe i współdzielone skórki. Na ekranie wyboru skórki pojawia się także tło, którego używa dana skórka.

⭐️Więcej gotowych skórek - przygotowaliśmy ponad 20 nowych skórek, które możesz użyć lub łatwo zmodyfikować (dzięki możliwości kopiowania skórki). Wybierz coś dla siebie - coś bardziej klasycznego (style Architektura, Koporacyjny, Minimalizm) lub bardziej luźnego (style Drewno, Kosmos, Niebo, Mikołajki).

Dodatkowo wprowadziliśmy liczne poprawki optymalizacyjne i naprawiliśmy błędy zgłoszone w ostatnim czasie przez użytkowników.

Aktualizacja 07.11.2017

⭐️ Wykresy słupkowe i skumulowane - jeśli w swoich ankietach używasz pytania macierzowego, w wynikach zbiorczych zauważysz dwa rodzaje wykresów — słupkowy (macierz wielokrotnego wyboru) i słupkowy skumulowany (macierz jednokrotnego wyboru).

⭐️ Alerty wysyłane jako webhook - ta funkcja pozwala przesyłać wypełnienie ankiety do zewnętrznych systemów i narzędzi (np. CRM).  

⭐️ Alerty na kanał Slack - korzystasz w firmie ze Slacka? Przesyłaj informacje o wypełnieniu ankiety bezpośrednio na jeden z kanałów.

⭐️ Automatyczne rozszerzanie pól kwestionariusza - tworząc ankietę pola do wpisywania odpowiedzi w dodawanym pytaniu automatycznie się rozszerzają — koniec z ucinaniem treści! :)

Dodatkowo wprowadziliśmy liczne poprawki optymalizacyjne i naprawiliśmy błędy zgłoszone w ostatnim czasie przez użytkowników.

Aktualizacja systemu - 20.09.2017

Wdrożyliśmy zaktualizowaną wersję naszej platformy. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą listą nowości, zmian i poprawek.

⭐️ Nowy wygląd kwestionariusza - opracowaliśmy zupełnie nowy wygląd ankiety. Usprawnione zostało wyświetlanie ankiety na komputerach i urządzeniach mobilnych. By nie naruszyć Państwa aktualnych badań, wszystkie dotychczasowe ankiety korzystają wciąż z wcześniej stworzonych skórek - skórki te oznaczone zostały w zakładce Wyglądetykietą STARY STYL a ich edycja w dalszym ciągu jest możliwa.

⭐️ Wykres NPS w czasie (trend) - nowa funkcja, pozwalająca na oglądanie zmiany współczynnika NPS w czasie trwania ankiety. Pozwala to monitorować na bieżąco proces badania satysfakcji klientów.

⭐️ Informacja o niedokończonych wynikach ankiety - w interfejsie Wyników zbiorczych wyświetlana jest informacja gdy ankieta zawiera niedokończone wyniki. Niedokończone wyniki można jak zawsze pobrać klikając na Eksport > Surowe dane.

⭐️ Wypełnienia spełniające filtr - na ekranie listy filtrów dodaliśmy informację ile wyników spełnia kryteria danego filtra.

Dodatkowo wprowadziliśmy liczne poprawki optymalizacyjne i naprawiliśmy błędy zgłoszone przez użytkowników.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?