Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zmianami, mającymi na celu ulepszenie działania i zwiększenie możliwości systemu:

⭐️ Zmiany w zakładce Alerty

Od dziś użytkownicy Webankiety wchodząc w zakładkę Ustawienia, a następnie Alerty, zobaczą nowy widok: 

Po zmianie widoczne są nowe informacje, m.in. o tym, że pojawiło się nowe wypełnienie ankiety, spełniające kryterium danego alertu oraz w przypadku alertu na podstawie filtra - nowe wypełnienie spełniające kryterium filtra. Widoczny jest także typ alertu, czyli np. Slack, Webhook czy wysyłka na e-mail. Przy opcji wysyłka na e-mail po najechaniu na dany alert wyświetli się lista e-maili, na które wysyłane jest powiadomienie. 

Tak jak wcześniej obok każdego alertu (po prawej stronie) znajdują się przyciski umożliwiające zmianę statusu alertu na aktywny lub dezaktywację, jego skopiowanie lub jego usunięcie. Nowością jest możliwość sortowania: użytkownik może posortować alerty według statusu, nazwy i daty utworzenia. 

Z lewej strony każdego alertu znajduje się checkbox, po którego zaznaczeniu w prawym górnym rogu and wszystkimi powiadomieniami pojawi się opcja: usuń zaznaczone. Dzięki temu można usunąć kilka alertów jednocześnie. 

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?