Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zmianami, mającymi na celu mającymi na celu zwiększenie możliwości platformy:

⭐️ Możliwość tworzenia trendów dla pytania typu ocena i pytania macierzowego jednokrotnego wyboru.

Dotychczas użytkownicy Webankiety mogli tworzyć trendy tylko na podstawie pytania NPS. Od dzisiaj taka możliwość istnieje również dla pytania typu ocena oraz pytania macierzowego jednokrotnego wyboru. Funkcjonalność dostępna jest w zakładce Wyniki -> Trendy.

Po wejściu w zakładkę na ekranie  wyświetla się lista trendów stworzonych na koncie. Możliwa jest ich edycja, usuwanie oraz przeglądanie danych z trendów. Dane każdego utworzonego trendu mogą być dodatkowo przefiltrowane. Wynik trendu z pytania typu ocena przedstawiony zostanie w postaci wykresu liniowego.

Więcej informacji na temat tworzenia i wykorzystania trendów można znaleźć w poradniku Webankiety. 

⭐️ Blokowanie zaznaczenia odpowiedzi w pytaniu wielokrotnego wyboru i macierzy wielokrotnego wyboru w przypadku ustawienia maksymalnej liczby zaznaczeń.

Przy tworzeniu ankiety zawierającej pytania wielokrotnego wyboru Webankieta daje użytkownikom możliwość ustawienia maksymalnej liczby odpowiedzi, jakie może zaznaczyć w konkretnym przypadku respondent. Od teraz zamiast wyświetlania komunikatu, przy każdym pytaniu z maksymalną liczbą znaczeń, możliwość wyboru kolejnej opcji będzie blokowała się automatycznie - nie będzie możliwości zaznaczenia nadprogramowej odpowiedzi. 

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?