Codziennie pracujemy, aby zmieniać naszą platformę na lepsze. Oto najnowsze zmiany, dzięki którym odkryjecie jeszcze więcej możliwości Webankiety:

⭐️️ Skrajne okresy bez wypełnień na wykresie trendu NPS w wynikach zbiorczych oraz w trendach nie będą już widoczne

Jak wiecie trendy służą do prezentacji wyników Waszych badań w czasie. Najnowsza zmiana ma na celu usunięcie z prezentowanych wyników skrajnych okresów, w których nie pojawiły się żadne wypełnienia. Dlaczego? Ponieważ skrajne okresy, w których nie ma danych nie przynoszą użytkownikowi żadnych wartościowych wiadomości. Poza tym wykres zawierający okrojone dane jest dużo bardziej czytelny, co ma znaczenie zarówno dla bieżącego przeglądania wyników, jak i przy tworzeniu raportów. 

⭐️️ Istnieje możliwość stworzenia trendów dla jeszcze jednego pytania - jednokrotnego wyboru.

⭐️️ Możliwe jest obliczanie średniej po wartościach odpowiedzi, jeśli wszystkie odpowiedzi poza neutralną mają wartość liczbową (pytania macierzowe i jednokrotnego wyboru).

Wcześniej skala dla pytań jednokrotnego wyboru i pytań macierzowych była domyślnie numerowana. W przypadku, gdy pojawiała się tam odpowiedź neutralna była ona pomijana (przykładowo, gdy skala pytania była od 0 do 10, 0 było traktowane jako 1, bo znajdowało się w pierwszej kolumnie). Po najnowszych zmianach wpisane przez użytkownika liczby będą traktowane jako wagi odpowiedzi. 

Funkcja jest szczególnie przydatna, gdy chcemy zacząć numerację skali od 0 lub zastosować np. odwrotną numerację od 10 do 1.  

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?