To Wasze potrzeby i sugestie napędzają nas do zmian na lepsze! Dlatego stale rozwijamy naszą platformę - możecie to zauważyć w dostępie do nowych funkcji i ficzerów z poziomu Waszych kont w Webankiecie. Ale oprócz dostarczania Wam coraz lepszego narzędzia chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą na temat badań internetowych - ich prowadzenia i analizy. 

Dlatego od teraz na naszej stronie internetowej możecie odkryć nową zakładkę - Ebooki. Znajdziecie ją w menu, w dziale: Wsparcie. 

To materiały, które powstały specjalnie z myślą o Was - osobach, które chcą postawić pierwsze kroki w świecie badań online lub tworzyć jeszcze lepsze ankiety, a tym samym - gromadzić jeszcze lepszy feedback. 

To nie koniec dobrych zmian - od teraz wchodząc na stronę Możliwości możesz pobrać przykładowe raporty w różnych formatach, zobaczyć jak wygląda zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu czy wysłać do siebie przykładowy HOT alert. Wszystko po to, abyś odkrył możliwości naszego narzędzia, a samodzielne tworzenie ankiet było jeszcze prostsze. 

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?