Webankieta zmienia się na lepsze! 

Ciągle pracujemy nad tym, aby zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę korzystania z naszego narzędzia oraz wyposażyć Was - naszych użytkowników - w nowe funkcje, zapewniające jeszcze lepszą jakość badań. 

Tym razem zmiany są naprawdę duże:

⭐️️Stworzyliśmy tzw. Centrum Pobierania, które zauważysz przechodząc do zakładek „Zbieranie”, „Wyniki” oraz „Raporty”. 

W tym miejscu znajdziesz wszystkie pliki, które wygenerowane zostały w platformie Webankieta na Twoim koncie. Pliki będą przechowywane na serwerze i gotowe do pobrania przez 7 dni od daty ich wygenerowania. Rozwiązanie to ma na celu jeszcze lepsze zabezpieczenie danych, zawartych w wygenerowanych plikach. Wpłynie ono znacząco nie tylko na ochronę poufnych informacji firmy, ale zwiększy też bezpieczeństwo danych osobowych.

O tym jakie typy plików będą widoczne w Centrum Pobierania, ich statusach oraz o tym jak działa nowa funkcja dowiesz się szczegółowo z artykułu w naszym Poradniku.

⭐️️ Wprowadziliśmy nową funckję: pogłębione filtrowanie - możliwość tworzenia filtrów po udostępnieniu

Od teraz użytkownicy, którym udostępnione zostały przefiltrowane już wyniki mogą samodzielnie nakładać na nie nowe filtry.

Oznacza to, że każdy, któremu udostępniono część wyników ankiety ma od teraz możliwość ich dalszego filtrowania wyników (w tym z użyciem szybkiego filtra) - może je analizować (tworzyć rankingi, trendy, tabele krzyżowe) w oparciu o filtr “bazowy” jak również zawężony - ten, który stworzy samodzielnie.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?