Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zmianami na naszej platformie:


⭐️️ Nowa odsłona Cennika Webankiety

Dlaczego zdecydowaliśmy się na nowe abonamenty? Ponieważ w Webankiecie staramy się dostosować do potrzeb i oczekiwań użytkowników naszej platformy. Zaproponowane przez nas warianty pozwolą Ci na jeszcze lepsze dopasowanie funkcji i ceny pakietu do indywidualnych wymagań czy specyfiki konkretnego projektu.

Dla każdego typu konta lista dostępnych funkcji wyświetlana jest poniżej - szybko możesz sprawdzić, z jakich możliwości możesz korzystać wybierając dany pakiet. Szybko sprawdzisz też cenę za miesiąc lub za 12-miesięczny abonament (z rabatem). W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

⭐️️ Centrum Pobierania dostępne w menu głównym

Dostęp do pobranych wyników zbiorczych, listy respondentów i wszystkich innych plików pobieranych przez użytkownika Webankiety jest od dzisiaj jeszcze łatwiejszy. Centrum Pobierania zostało przeniesione do głównego menu, aby maksymalnie ułatwić Ci dostęp do plików podczas każdego etapu badania.

⭐️️ Zmiana widoku kalendarza

Od teraz korzystając z opcji wyboru daty z kalendarza we wszystkich miejscach na platformie Webankieta użytkownik zobaczy dokładnie taki sam widok. Zmiana ma na celu nie tylko poprawę wyglądu i spójności platformy, ale i jej łatwiejszą obsługę. od teraz użytkownik może zmieniać daty w kalendarzu bez użycia myszki - z poziomu klawiatury, tylko za pomocą strzałek.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?