Zobaczcie jak zmieniliśmy naszą platformę na lepsze w ostatnim czasie:

⭐️️ Dodanie przykładów ankiet na Startquestion.com

Wielu użytkowników Webankiety oszczędza czas, wysiłek i pieniądze korzystając z gotowych szablonów ankiet. Od teraz osoby korzystające z naszego anglojęzycznego portalu również będą miały taką możliwość - na Startquestion.com pojawiły się gotowe wzory ankiet dzięki którym badania klientów czy pracowników mogą być gotowe już w kilka minut.

⭐️️ Usprawnienie wypełniania ankiety przez respondenta z poziomu zaproszenia

Po najnowszych zmianach każdy użytkownik Webankiety może mieć pewność, że ze antywirus nie będzie w stanie rozpocząć wypełnienia ankiety, weryfikując linki w zaproszeniu do wypełnienia. Do tej pory zdarzało się, że antywirusy poprzez weryfikacje linków rozpoczynały wypełnienie danego respondenta i później osoba ta nie mogła swobodnie wypełnić ankiety, ponieważ dostawał informacje że token jest obecnie w użyciu. Po wprowadzonych zmianach respondent nie musi czekać, a wysyłający zaproszenie ma pewność, że każda osoba będzie mogła swobodnie wziąć udział w badaniu.

⭐️️ Ankiety w (Twoim) pięknym stylu

Nasz zespół stale pracuje na tym, aby wygląd Twoich ankiet był dopracowany w 100% - nie tylko pod względem technicznym, ale i estetycznym. Dlatego informujemy Was nawet o drobnych zmianach, takich jak dodanie strzałki w pytaniu z suwakiem, o wyglądzie spójnym z ustawionym przez użytkownika interfejsem badania. Dzięki tej drobnej zmianie masz pewność, że cała ankieta będzie spójna z wizerunkiem Twojej firmy, jej kolorystyką czy stylem, a tym samym lepiej odebrana przez respondentów.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?