Codziennie zmieniamy się na lepsze na podstawie Waszych uwag i obserwacji. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi zmianami, które możecie zauważyć gołym okiem:

⭐️️ Pomoc w obsłudze platformy - tutorial dla nowych użytkowników

Webankieta to platforma dająca jej użytkownikom naprawdę wiele możliwości w zakresie tworzenia ankiet i testów, ich wysyłki, analizy zgromadzonych danych i raportowania wyników. Zdajemy sobie sprawę, że w ogromie funkcji można użytkownik może… poczuć się zagubiony.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy nowość - tutorial, który pomoże ci poznać wszystkie możliwości Webankiety i przeprowadzi Cię przez dostępne funkcje:

Obecnie znajdujemy się na pierwszym etapie projektu, dlatego tutorial wita tylko nowych użytkowników Webankiety. Można je zauważyć w kilku miejscach platformy: przy tworzeniu nowego projektu, tworzeniu ankiety, wejściu w sekcje: Link do ankiety i: Wysyłka na email.

⭐️️ Nowe przykłady ankiet

Chcemy, aby tworzenie nowych ankiet było dla Was jak najłatwiejsze, dlatego stale zwiększamy liczbę gotowych badań klientów, pracowników, opinii oraz innych rodzajów ankiet.

Najnowsze przykłady to Ankieta oceny webinaru oraz Badanie satysfakcji nowego pracownika - onboarding

⭐️️ Zmiana wyglądu ekranów w panelu użytkownika

Dążymy do tego, aby obsługa naszej platformy była jak najprostsza i najbardziej intuicyjna. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest ujednolicenie wyglądu tzw. empty screenów, czyli tych miejsc w naszym narzędziu, z których Ty - użytkownik korzystasz na co dzień, np. ekranu głównego zakładek Alertów, Raportów cyklicznych czy E-mail po wypełnieniu.

⭐️️ Nowości na naszym blogu i w poradniku

Chcecklista dobrego badania CX

– Jak zbierać opinie od uczestników eventu/wydarzenia?

– Jak stworzyć anonimową ankietę w Webankiecie?

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?