Przedłużenie abonamentu będzie Ci potrzebne w sytuacji, kiedy badania jeszcze nie zostało zakończone a termin ważności obecnego abonamentu dobiega końca. Ważność konta możemy przedłużyć w każdej chwili o wybraną przez siebie liczbę miesięcy (do wyboru: o 1, 2, 3, 6 lub 12 miesięcy).

Udostępniamy trzy rodzaje płatności:

 1. Szybkie płatności internetowe (w tym BLIK), które zostały opisane szczegółowe poniżej.

 2. Płatność na podstawie faktury proforma, którą można wygenerować w podobny sposób jak dokonując płatności internetowej.

 3. Płatność na podstawie faktury VAT. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Wystawimy dla Ciebie fakturę VAT i od ręki aktywujemy konto.

Jak krok po kroku samodzielnie opłacić abonament:

 1. W głównym, górnym panelu, w zakładce Konto (1) kliknij Przedłuż (2).

 2. Wybierz Okres, na jaki ma być przedłużony abonament najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

  Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-2020-04-2-o-09.22.33-1.png
 3. Wypełnij wszystkie obowiązkowe pola niezbędne do realizacji transakcji.

Jak widzisz, wybierając okres przedłużenia abonamentu uzyskujesz dostęp do dokładnie tego samego pakietu funkcji. Jeśli chcesz wypróbować nowe możliwości Webankiety kliknij w ikonę: Zamów kontakt.

 1. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, zaznacz pole Chcę otrzymać fakturę VAT i wypełnij podaj nam dane do wystawienia faktury.

  Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-2020-04-1-o-12.24.13-1.png
 2. Wybierz formę płatności poprzez wypełnienie informacji o karcie płatniczej lub kliknięcie w ikonkę swojego banku, a następnie kliknij Dalej.

  Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-2020-04-1-o-12.23.47.png
 3. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę, na której należy dokonać weryfikacji wprowadzonych danych. Jeśli okaże się, że wkradł się błąd, kliknij link Cofnij i popraw (11). Jeżeli wszystkie dane są prawidłowe, kliknij Zamawiam (10).

 4. W tej chwili zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku. Postępuj według instrukcji wyświetlonych na ekranie aby dokończyć transakcję.

O czym warto pamiętać?

 • Zwróć uwagę na poprawność i kompletność wprowadzonych przez siebie danych, co spowoduje uniknięcie wszelkich nieporozumień i sprawne dokonanie transakcji.

 • Pamiętaj, że opcja Przedłuż nie umożliwia zmiany konta, a jedynie przedłużenie ważności konta posiadanego. Jeśli chcesz zmienić obecny pakiet – skontaktuj się z nami. Napisz na [email protected] lub zadzwoń pod nr: +48 505 782 372‬.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?