Podziękowanie to bardzo ważny element ankiety – i to każdej. Umieszczany jest on na samym jej końcu, a świadczący o szacunku do respondenta i profesjonalizmie badania.

Jak zmienić tekst podziękowania za wypełnienie?

  1. Po zakończeniu dodawania pytań pozostań w zakładce Tworzenie (1),

  2. Zjedź suwakiem na sam dół strony i najedź kursorem na domyślny tekst podziękowania „Dziękujemy za wypełnienie ankiety”, spowoduje to pojawienie się w prawym górnym rogu pola formularza Edytuj (2).

  3. Kliknij Edytuj, a następnie wprowadź dowolny tekst podziękowania w pole (3), po czym zatwierdź zmiany poprzez kliknięcie Zapisz(6), lub odrzuć je, zaznaczając Anuluj (5).

O czym warto pamiętać?

  • Podziękowania za wypełnienie ankiety świadczą o szacunku do respondenta. To także doskonały sposób poinformowanie go po oraz kolejny dlaczego badanie, w którym wziął udział jest tak ważne.

  • Podziękowania można edytować w dowolnym momencie trwania ankiety, a także po jej zakończeniu.

  • Klikniecie w ikonkę (4) umożliwia rozszerzoną edycję podziękowań, łącznie ze wstawianiem obrazków i formatowaniem tekstu.

P.S. Bardzo zależy na tym, żeby dowiedzieć, się czy przygotowywane przez nas artykuły faktycznie są pomocne dla naszych użytkowników. Dlatego prosimy o podzielenie się z nami opinią - wystarczy kliknąć w odpowiednią buźkę poniżej. Dziękujemy, że pomagasz nam zmieniać się na lepsze!

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?