Istnieje możliwość udostępniania ankiet innym użytkownikom serwisu Webankieta. Jedna z dodatkowych funkcji naszej platformy pozwala na dostęp do jednego kwestionariusza nawet kilku użytkownikom jednocześnie. Ankiety udostępnione w ten sposób mogą być dostępne w trybie Tylko do odczytu lub Pełnego dostępu.

Udostępnianie ankiet

W celu udostępnienia ankiety innemu użytkownikowi musisz najpierw wybrać odpowiednią ankietę. W tym celu wejdź w zakładkę Projekty (1), a następnie wybierz: Ankiety (2). Zaznacz ankietę, którą chcesz wybrać (3), a następnie kliknij w przycisk Udostępnij (4) na górze ekranu.

Następnie kliknij Dodaj konta, czyli zaznacz adres e-mail tych użytkowników (5), którym chcesz udostępnić ankietę. Możesz zdecydować czy dajesz konkretnemu użytkownikowi pełen dostęp, czy zezwalasz tylko na odczyt danych (6). Na wybrany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z informacją o założeniu konta wraz z hasłem dostępu do serwisu webankieta.pl.

  • Pełen dostęp

Dostęp ten daje pełną możliwość zarządzania ankietą. W tym przypadku możliwy jest dostęp nie tylko do wyników, ale także do samych ustawień czy treści ankiety, jak również usunięcie ankiety czy też jej fragmentów (stron, pytać, etc.).

Aby odebrać dostęp danemu użytkownikowi, wystarczy odznaczyć jego konto na liście w widoku Udostępnij ankietę oraz zapisać zmiany. Konto pozostanie na liście ale nie będzie miało dostępu do ankiety.

  • Tylko do odczytu – wszystkie wyniki

Jest to dostęp ograniczony. Użytkownik, któremu udostępniono ankietę będzie mógł jedynie przeglądać sam kwestionariusz oraz zebrane wyniki. Nie będzie miał natomiast możliwości edycji ankiety, jej treści czy formy, ani żadnych jej ustawień.

Wprowadzone zmiany zatwierdź przyciskiem Zapisz (7).

Warto pamiętać

  • W przypadku jeśli filtr zostanie usunięty, użytkownik, któremu udostępniono ankietę z filtrem całkowicie straci dostęp do ankiety.

  • Udostępnione ankiety wyświetlą się użytkownikowi w panelu w oddzielnej sekcji, poniżej jego własnych ankiet.

  • Aby aktywować możliwość udostępniania ankiet skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?