Wszystkie kolekcje
Konto i płatności
Współpraca
Udostępnianie ankiet między kontami
Udostępnianie ankiet między kontami
Artur Zbiejcik avatar
Napisane przez Artur Zbiejcik
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Istnieje możliwość udostępniania ankiet innym użytkownikom serwisu Webankieta. Jedna z dodatkowych funkcji naszej platformy pozwala na dostęp do jednego kwestionariusza nawet kilku użytkownikom jednocześnie. Ankiety udostępnione w ten sposób mogą być dostępne w trybie Tylko do odczytu lub Pełnego dostępu.

Udostępnianie ankiet

  1. W celu udostępnienia ankiety innemu użytkownikowi, wybierz ankietę z listy dostępnej na górze ekranu lub zakładki Projekty.

  2. Następnie kliknij w ikonę Zaproś

    dostępną w prawym górnym rogu ekranu.

3. Następnie postępuj z instrukcjami na ekranie.

  • wybierz osobę z listy

  • lub wpisz adres e-mail osoby, którą chcesz zaprosić do projektu.

4. Możesz wysłać zaproszeniu do kilku osób jednocześnie. Po wybraniu osób możesz wybrać, jakie mają mieć uprawnienia do projektu:

  • Może edytować projekt

Dostęp ten daje pełną możliwość zarządzania ankietą. W tym przypadku możliwy jest dostęp nie tylko do wyników, ale także do samych ustawień czy treści ankiety, jak również usunięcie ankiety czy też jej fragmentów (stron, pytać, etc.).

  • Może oglądać wyniki

Jest to dostęp ograniczony. Użytkownik, któremu udostępniono ankietę będzie mógł jedynie przeglądać sam kwestionariusz oraz zebrane wyniki. Nie będzie miał natomiast możliwości edycji ankiety, jej treści czy formy, ani żadnych jej ustawień.

5. Kliknij Zaproś.

Zaproszona osoba otrzyma maila z informacją o udostępnionej ankiecie. Wszystkie swoje udostępnione projekty zobaczy w folderze "Udostępnione dla mnie".

Warto pamiętać

  • Aby aktywować możliwość udostępniania ankiet skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

  • Możesz zaprosić nowe osoby do projektu, jeśli masz wolne miejsca w swoim pakiecie. Jeśli chcesz zaprosić więcej osób, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?