Wszystkie kolekcje
Tworzenie i wygląd
Wygląd
Jakie elementy kwestionariusza i ekranu podziękowania można zmieniać
Jakie elementy kwestionariusza i ekranu podziękowania można zmieniać
Julia Czarnowska avatar
Napisane przez Julia Czarnowska
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Pamiętaj, że każda Twoja ankieta może różnić się od poprzedniej nie tylko pytaniami, ale także wyglądem czy podziękowaniem za jej wypełnienie. Edytor ankiet pozwala na zmianę zarówno wyglądu samej ankiety czy sposobu wyświetlania pytań, ale także zmianę ekranu podziękowania, wyświetlanego po zakończeniu wypełniania ankiety.

Aby dowiedzieć się jak zmienić logotyp czy skórkę ankiety, przejdź do artykułu „Własne logo i kolory kwestionariusza”. O tym jak zmienić kolejność pytań w kwestionariuszu, dowiesz się z artykułu ,,Zmiana kolejności pytań lub stron w ankiecie”.

Ekran podziękowania za wypełnienie ankiety można zmienić na wiele sposobów. Podstawowym sposobem jest zmiana tekstu podziękowania lub dodanie obrazków czy linków. Więcej na temat podstawowych zmian podziękowania znajdziesz w artykule „Tekst podziękowania za wypełnienie ankiety”. Ekran podziękowania może jednak przybierań inne formy jak na przykład formę strony, filmu, czy dźwięku. Po zakończeniu ankiety możliwe jest także przekierowania do innej ankiety.

Jak zmienić ekran podziękowania za wypełnienie?

  1. Po zakończeniu dodawania pytań ankiety, wybierz raz jeszcze Tworzenie, a następnie przejdź do sekcji Strona podziękowania i kliknij Edytuj w prawym, górnym rogu.

  2. Treść bloku tekstowego podziękowania możesz edytować klikając w różdżkę (znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu)

  3. Po kliknięciu pojawi się zaawansowany edytor treści, dzięki któremu możliwe jest stworzenie różnorodnych stron podziękowania . Umożliwia on wstawienie różnego rodzaju obrazów, filmu z serwisu YouTube czy Vimeo.

  4. Poza wstawianiem mediów z innych serwisów możliwe jest także wklejenie dowolnego kodu HTML co pozwala na osadzenie różnorodnych stron podziękowania.

O czym warto pamiętać?

  • Ekran podziękowania można edytować w dowolnym momencie trwania ankiety, a także po jej zakończeniu

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?