Pamiętaj, że każda Twoja ankieta może różnić się od poprzedniej nie tylko pytaniami, ale także wyglądem czy podziękowaniem za jej wypełnienie. Edytor ankiet pozwala na zmianę zarówno wyglądu samej ankiety czy sposobu wyświetlania pytań, ale także zmianę ekranu podziękowania, wyświetlanego po zakończeniu wypełniania ankiety.

Aby dowiedzieć się jak zmienić logotyp czy skórkę ankiety, przejdź do artykułu „Własny logotyp i kolory kwestionariusza”. O tym jak zmienić kolejność pytań w kwestionariusza dowiesz się z artykułu Zmiana kolejności pytań lub stron w ankiecie”.

Ekran podziękowania za wypełnienie ankiety można zmienić na wiele sposobów. Podstawowym sposobem jest zmiana tekstu podziękowania lub dodanie obrazków czy linków. Więcej na temat podstawowych zmian podziękowania znajdziesz w artykule „Tekst podziękowania za wypełnienie ankiety”. Ekran podziękowania może jednak przybierań inne formy jak na przykład formę strony, filmu, czy dźwięku. Po zakończeniu ankiety możliwe jest także przekierowania do innej ankiety.

Jak zmienić ekran podziękowania za wypełnienie?

  1. Po zakończeniu dodawania pytań ankiety, wybierz raz jeszcze Tworzenie (1) , a następnie przejdź do sekcji Strona podziękowania (2) i kliknij Edytuj (3) w prawym, górnym rogu.

  2. Treść bloku tekstowego podziękowania możesz edytować klikając w różdżkę (4) znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu.

  3. Po kliknięciu pojawi się zaawansowany edytor treści, dzięki któremu możliwe jest stworzenie różnorodnych stron podziękowania . Umożliwia on wstawienie różnego rodzaju obrazów, filmu z serwisu YouTube czy Vimeo (5).

  4. Poza wstawianiem mediów z innych serwisów możliwe jest także wklejenie dowolnego kodu HTML (6), co pozwala na osadzenie różnorodnych stron podziękowania.

Jak po zakończeniu ankiety przekierować do kolejnej ankiety bądź innej strony?

  1. Po zakończeniu dodawania pytań ankiety, wybierz Ustawienia ankiety (2) w zakładce Ustawienia (1).

  2. Przejdź do sekcji Akcja po wypełnieniu i wybierz opcję: Przekieruj na zewnętrzny adres (3). W pole po prawej stronie wprowadź adres strony, do której ma zostać przekierowany respondent po zakończeniu wypełniania ankiety.

  3. W sekcji Akcja po wypełnieniu możesz także wybrać opcję przekierowania do kolejnej ankiety klikając: Przekieruj na ankietę (4). W tym miejscu, możesz wybrać z listy rozwijanej, na którą ankietę w serwisie chcesz przekierować .

  4. Następnie przejdź na dół strony i zapisz zmienione ustawienia ankiety (5).

O czym warto pamiętać?

  • Ekran podziękowania można edytować w dowolnym momencie trwania ankiety, a także po jej zakończeniu

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?